Oaza Leńcze wesele pod Krakowem

To był taki dzień, że zachwyt gonił kolejny zachwyt. Zaczynając od absolutnie przepięknej Karoliny, przygotowania pod Wawelem, wzruszający first look, te wszystkie idealne miejscówki, ślub w takim pięknym kościele, że nam szczęki opadły, a tam pełno miłości i oczywiście Oaza Leńcze, światło, pogoda i Ci ludzie!

Nietypowe miejsce na wesele – Spichlerz Oaza Leńcze

Kiedy organizujecie ślub latem w Polsce, warto wykorzystać fakt, że dzień wtedy jest długi, a jak wiadomo impreza najbardziej rozwija się po zachodzie słońca. Dlatego miejsce na wesele w otoczeniu natury, gdzie każdy może siedzieć sobie na tarasie, podziwiać zachód słońca, tańczyć na trawie pod gołym niebem, w skrócie: rewelacyjna sprawa. Uwielbiamy sale weselne jak Oaza, gdzie wszystko może odbywać się na zewnątrz. Daje nam to więcej możliwości na różnorodne zdjęcia! Goście zachwycają się otoczeniem i zawsze dużo się dzieję, bez konieczności dodatkowych atrakcji. Można zorganizować tam również niezapomniane śluby plenerowe, które kochamy.
W okolicy Krakowa i Katowic takich miejsc mamy kilka i chętnie polecimy nasze ulubione: Oaza Leńcze, Villa Love, Kotulińskiego 6, Ślub w Jurcie czy Willa Tadeusz.

 

Okej, o miejscu już naczytaliście się dużo, ale naszym zdaniem numer 1 to ludzie i emocje, których tego dnia nie zabrakło. Łapcie szybki skrót ze ślubu pięknych Karoliny i Dominika w Oazie Leńcze pod Krakowem.

Oaza leńcze fotograf pytlik bąk

Kościół Wniebowzięcia NMP w Brodach

Ślub odbył się w przepięknym kościele braci bernardynów pod Krakowem niedaleko Oazy Leńcze. Mieszczący się na wzgórzu  kościół zdecydowanie wpada na listę naszych ulubionych w Polsce.

Kościół Wniebowzięcia NMP w Brodach .

Piękne miejsce na ślub i wesele Oaza Leńcze pod Krakowem

Jeśli kojarzycie nasze zdjęcia sprzed paru lat z Doliny Cedronu ze ślubu Kingi i Dawida to właśnie Oaza Leńcze,
tylko pod starą nazwą. Miejsce które kochamy już od paru lat miłością ogromną. Okolice Lanckorony, około 30 min od Krakowa i godzina od Katowic. Wspaniała rozległa przestrzeń Oazy, natura, dobra architektura, wszystko się zgadza. Według nas jedno z najlepszych miejsc na ślub i wesele w okolicach Krakowa.

oaza leńcze wesele ślub plenerowy kraków spichlerz pytlik bąk fotografia Oaza Leńcze wesele Kraków spichlerz pytlik bąk fotograf

Oaza Leńcze Spichlerz

 

Lokalizacja: Oaza Leńcze/Dolina Cedronu
Suknia ślubna: Madonna, Millanova
Makijaż: Magdalena Nosal Make-up
Fryzura: Anya Ganya, Hair me up
Florystki: Strojone
Dj: Michał Sandecki Ojciec Prowadzący
Catering: Catering Adam Bienko

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.