Ślub w Jurcie – nietypowe miejsce na wesele w plenerze

Ślub w Jurce by bemywife mieszczące się na terenie ogrodów Dworu Feillów, 30 km od Krakowa, dwie piękne jurty wyjęte prosto z marzeń! Zajmują się nimi dwie kreatywne dusze, które znają od branże ślubną od samego środka, Wedding Plannerka Gabrysia bemywife razem z mężem Lucjanem. Dokładnie zdawali sobie sprawę co zrobić żeby wyszło idealnie. Girlandy świetlne, parkiet do tańczenia pod chmurką, hamaki, leżaki, a wszystko to w takim otoczeniu, że nie chciało się wyjeżdżać. Brakowało nam takiego miejsca na mapie Polski, szczególnie w naszych okolicach. My zakochaliśmy się totalnie. Czekamy aż przyjdzie fotografować nam tam ślub!
Można zorganizować tu przepiękny ślub w plenerze i wesele w tym samym miejscu, oraz nocleg w klimatycznym Dworze Feillów.

Reportaż ślubny z jurt zobaczycie tutaj.

 

Wesele pod namiotami – Kraków

Ślub w Jurcie to idealna alternatywa wesela pod namiotem. Wjeżdżając tam, od razu przyszły nam na myśl amerykańskie lasy, gdzie drzewa mają tak bardzo wysoko swoje korony! Do tego ta drewniana chatka przy wjeździe i girlandy świetlne. Jeszcze nie widzieliśmy czegoś takiego w Polsce więc czekamy z niecierpliwością na możliwość fotografowania tam jakiegoś pięknego ślubu. A ze względu na to, że Gabrysia i Lucjan dopiero zaczęli swoją działalność, wciąż mają wolne terminy!

Lokalizacja: Dwór Feillów 
Jurty: Ślub w jurcie Jurty by bemywife
Florystyka: Petite Fleur
Dekoracje: Manufaktura Staroci – Vintage Rental
Słodki stół: Bemycake

Dwór feilów jurty nietypowe miejsce na ślub i wesele w polsce Jurty wesele w namiocie polska kraków wesele w plenerze jurty. kraków jurty ślub w plenerze nietypowe miejsce na wesele pod namiotami kraków
Wesele w jurcie ślub w plenerze – Kraków

W ogrodzie Dworu Feillów można zorganizować piękną ceremonię w plenerze w otoczeniu natury, tak więc cały dzień ślubu może rozgrywać się w jednej lokalizacji, co pozwala zaoszczędzić czas poświęcony na dojazdy. Ceremonie ślubne w plenerze, zawsze mają w sobie odrobinę magii, a dodatkowo są ogromnie fotogeniczne, dlatego są to nasze ulubione formy zawarcia małżeństwa. Można zorganizować tam śliczny kameralny ślub cywilny, lub humanistyczny.


Nietypowe miejsce na ślub i wesele w Polsce – drewniane Jurty

Jurty nietypowe miejsce na ślub i wesele w polsce Kraków

Więcej inspiracji w wyszukiwaniu wyjątkowych miejsc jak ślub w jurcie możecie znaleźć na naszym Instagramie.