Ślub w Jurcie – nietypowe miejsce na wesele w plenerze

Ślub w Jurce by bemywife mieszczące się na terenie ogrodów Dworu Feillów, 30 km od Krakowa, dwie piękne jurty wyjęte prosto z marzeń! Zajmują się nimi dwie kreatywne dusze, które znają od branże ślubną od samego środka, Wedding Plannerka Gabrysia bemywife razem z mężem Lucjanem. Dokładnie zdawali sobie sprawę co zrobić żeby wyszło idealnie. Girlany świetlne, parkiet do tańczenia pod chmurką, hamaki, leżaki, a wszystko to w takim otoczeniu, że nie chciało się wyjeżdżać. Brakowało nam takiego miejsca na mapie Polski, szczególnie w naszych okolicach. My zakochaliśmy się totalnie. Czekamy aż przyjdzie fotografować nam tam ślub!
Można zorganizować tu przepiękny ślub w plenerze i wesele w tym samym miejscu, oraz nocleg w klimatycznym Dworze Feillów.

Wesele pod namiotami – Kraków

Ślub w Jurcie to idealna alternatywa wesela pod namiotami. Praktycznie w lesie, z dala od zgiełku miasta, pośrodku niczego, przyjęcie w klimacie slow wedding w kameralnym gronie. Dwie jurty mała 50 m2 i duża 80 m2 które mogą pomieścić 100 osób. Parkiet oświetlony sznurami żarówek, na zewnątrz pod drzewami. W przypadku gorszej pogody, można bawić się w środku bo i tam zmieścił by się parkiet. Jurty są wodoodporne i ogrzewane, w przypadku deszczu zakładane są ściany boczne. Wjeżdżając tam, od razu przyszły nam na myśl amerykańskie lasy, gdzie drzewa mają tak bardzo wysoko swoje korony! Lub Kawkowo i wyjazd z przyjaciółmi na wesele gdzie można spędzić kilka dni wśród natury. Do tego ta drewniana chatka przy wjeździe i girlandy świetlne. Jeszcze nie widzieliśmy czegoś takiego w Polsce więc czekamy z niecierpliwością na możliwość fotografowania tam jakiegoś pięknego ślubu. A ze względu na to, że Gabrysia i Lucjan dopiero zaczęli swoją działalność, wciąż mają wolne terminy!

Lokalizacja: Dwór Feillów 
Jurty: Ślub w jurcie Jurty by bemywife
Florystyka: Petite Fleur
Dekoracje: Manufaktura Staroci – Vintage Rental
Słodki stół: Bemycake

Dwór feilów jurty nietypowe miejsce na ślub i wesele w polsce Jurty wesele w namiocie polska kraków wesele w plenerze jurty. kraków jurty ślub w plenerze nietypowe miejsce na wesele pod namiotami kraków
Wesele w jurcie ślub w plenerze – Kraków

W ogrodzie Dworu Feillów można zorganizować piękną ceremonię w plenerze w otoczeniu natury, tak więc cały dzień ślubu może rozgrywać się w jednej lokalizacji, co pozwala zaoszczędzić czas poświęcony na dojazdy. Ceremonie ślubne w plenerze, zawsze mają w sobie odrobinę magii, a dodatkowo są ogromnie fotogeniczne, dlatego są to nasze ulubione formy zawarcia małżeństwa. Można zorganizować tam śliczny kameralny ślub cywilny, lub humanistyczny.


Nietypowe miejsce na ślub i wesele w Polsce – drewniane Jurty

Jurty nietypowe miejsce na ślub i wesele w polsce Kraków

Więcej inspiracji w wyszukiwaniu wyjątkowych miejsc jak ślub w jurcie możecie znaleźć na naszym Instagramie.