fbpx

Pytlik Bąk
fotograf Bielsko-Biała

Marta i Adrian, fotograficzny duet, dwa różne spojrzenia, wrażliwość, umiejętności, oprócz przyjaźni łączy nas wspólna pasja. Realizujemy nasze marzenia podróżując z naszymi parami po całym świecie, wykonując zdjęcia o których jeszcze kilka lat temu nawet nie marzyliśmy. Poznaliśmy się w 2015 roku podczas robienia zdjęć i tak już nam zostało. Marta jest to z pewnością bardziej artystyczna i kreatywna połowa naszego zespołu. Dlatego też sesje, nowe pomysły jak i obróbka leżą głównie w jej rękach. Adrian natomiast dba o aspekty techniczne wykonywania zdjeć i jak sam mówi najlepiej czuje się w reportażu, łatwo mu wejść w grupę ludzi więc jeśli do nas zadzwonicie to z pewnością odbierze właśnie On. Tak właśnie się dopełniamy wciąż chłonąc i wspólnie się napędzając bo uważamy, że mamy najlepszą pracę na świecie.

Chociaż ciągnie nas do robienia filmów, póki co głównie zajmujemy się szerokopojętą fotografią. Uwielbiamy fotografować śluby i mamy to szczęście, że trafiamy na wyjątkowe pary które często przeradzają się w dobre przyjaźnie. Czasami spotykamy się z naszymi parami na zdjęcia jeszcze przed ślubem, mamy wtedy okazje dużo bliżej się poznać, a samą ślubną ceremonię fotografujemy później z oczami pełnymi łez. Zależy nam, żeby każdy czuł się przy nas swobodnie, kochamy wyłapywać autentyczne emocje, momenty “pomiędzy”, śmiech i łzy, łapać naturalny urok. Łączyć kolory, formy, światło i takim sposobem opowiadać całą historię.

 

Fotograf Bielsko-Biała

Fotograf Bielsko-Biała. Zdjęcia ślubne to tylko 60% tego co robimy na codzień. Często tworzymy content na social media dla różnych marek, restauracji, hotelów i perełek noclegowych w całej Polsce. Najwięcej radości sprawiają nam jednak zdjęcia podróżnicze, bo to chyba najlepszy sposób na rozwój i inspiracje. Bielsko-Biała to nasz punkt na mapie, ale w sercach wciąż wysoko jest ukochana Islandia gdzie byliśmy już tyle razy, że byliby z nas nieźli przewodnicy.

Jeżeli tak jak my uważacie, że zdania wyżej brzmią jak wyrwane z CV, to zejdziemy trochę z tonu i napiszemy coś bardziej po naszemu. Jesteśmy typami osób, które doceniają te małe rzeczy i łatwo się zachwycamy. Kochamy naszych przyjaciół i chillowanie w lesie na hamaku, najlepiej z dobrą kawką i rowerem obok.

Zdecydowanie lepiej od pisania o sobie wychodzi nam robienie zdjęć. Gdybyśmy mieli to opowiadać byłoby równie chaotycznie, pewnie dziesięć razy wybuchnęlibyśmy śmiechem, trzy razy pokłócili, a do tego co chwilę pokazywali zdjęcia i filmiki, bo przecież to konieczne!

Jeśli więc chcecie poznać nas trochę bardziej, to zapraszamy do obejrzenia zakładki projekty i na nasze social media gdzie jest nas trochę więcej!