Marta i Adrian To dwa różne spojrzenia, wrażliwość, umiejętności, lecz ten sam cel. Realizujemy właśnie nasze marzenia podróżując z Wami po całym świecie, wykonując zdjęcia o których jeszcze kilka lat temu nawet nie myśleliśmy.

Poznaliśmy się w 2015 roku podczas robienia zdjęć i tak już nam zostało. Od czasu gdy się spotkaliśmy nieprzerwanie rozwijamy się, ponieważ fotografia jest naszą wspólną największa pasją.

Marta oprócz robienia zdjeć studiuje grafikę i jest to z pewnością bardziej artystyczna połowa naszego zespołu, dlatego też sesje plenerowe jak i obróbka leży głównie w jej rękach.

Adrian natomiast oprócz tego, że wciąż upiera się by nazywać Nas KOLEKTYWEM, dba o aspekty techniczne wykonywania zdjeć i jak sam mówi lepiej czuje się w reportażu. Także łatwiej wejść mu w grupę ludzi, dlatego jeśli do nas zadzwonicie z pewnością odbierze właśnie On.

I tak właśnie się dopełniamy starając tworzyć jak najlepsze rzeczy, bo uważamy, że nasza praca to najlepsze co mogło nam się przytrafić.

Chociaż ciągnie nas do robienia filmów póki co zajmujemy się szerokopojętą fotografią a zdjęcia ślubne to tylko 50% tego co robimy na codzień. Zajmujemy się fotografia reklamową w tym kampanie dla marek odzieżowych, sesje do magazynów, fotografia koncertowa / eventowa ale także fotografią z powietrza jak i ogromna frajdę sprawia nam robienie zdjeć analogowych.

Jeżeli tak jak my, uważacie że zdania wyżej brzmią jak CV to zejdziemy trochę z tonu i napiszemy coś po naszemu 🙂

Jesteśmy typami osób, które doceniają te małe (wielkie) rzeczy i łatwo się zachwycamy. O świetle, kolorach czy ludziach, którzy nas inspirują (nie tylko fotograficznie) jesteśmy w stanie rozmawiać godzinami szczególnie przemierzając kilometry w drodze na śluby! Uwielbiamy takich twórców jak Wes Anderson, Fismoll, Nils Frahm, James Blake, Bon Iver, Kaleo, Fisz Emade, RYSY, Myslovitz.

Pierwszą najczęściej odwiedzana przez Nas stroną jest AirBnB i tanie linie lotnicze także możecie być pewni, że będziemy starali się Was namówić na podróż gdzieś gdzie jeszcze nas nie było. Planowanie wyjazdów to ulubione zajęcie Marty i chyba nie ma w tym sobie równych!

Jeśli chcecie poznać nas bardziej, to zapraszamy do obejrzenia reportaży z naszych podróży w zakładce PROJEKTY