fbpx

 Fotografia kulinarna Bielsko Biała

Często zdarza nam się fotografować restauracje / kawiarnie / hotele i nietuzinkowe miejsca noclegowe w całej Polsce jak i w naszej najbliższej okolicy, czyli Bielsku-Białej. Zawsze staramy by z takiej sesji pokazać jak najwięcej przestrzeni, detali jak i ludzi, gości czy pracowników, a przede wszystkim żeby oddać jak najbardziej różnorodny, a zarazem oddający klimat miejsca materiał zdjęciowy. Nasze zdjęcia możecie znaleźć na takich stronach jak: SLOWHOP, AlohaCamp, Airbnb czy Kukbuk lub Magazyn Usta. Jeśli prowadzisz swoją działalność i chcesz ciekawej oprawy fotograficznej, materiału pod social media zapraszamy do kontaktu. Może to być sesja kulinarna, fotografia wnętrz, zdjęcia reklamowe czy sesja wizerunkowa, a tymczasem w tym wpisie możecie obejrzeć jak to robimy i z kim dotychczas współpracowaliśmy.


Zdjęcia wnętrz Bielsko Biała Cremino Bakery ul. Partyzantów 63

Kolejny punkt Creminowy na mapie Bielska jak zwykle strzał w 10. Przepyszne śniadania (jajka poche na słodkiej brioszce mniam) kawki, smoothie, do tego półka ze słoiczkami/sokami resztą wyrobów z Cremino. Zgrana uśmiechnięta ekipa, zawsze miło wstąpić na chwile. Piękne wnętrze i dbałość w najmniejszych detalach czyli to co doceniamy najbardziej. Oczywiście legendarne już najlepsze CYNAMONKI świata. Uwielbiamy i polecamy z całego serca. Wykonujemy dla Cremino zdjęcia cyklicznie od paru lat zdjęcia wnętrz, fotografia kulinarna troche portretów ekipy pracowniczej i nawet krótkie reelsy. Wszystko łączy się w spójną całość, z której wciąż pięknie korzystają na Instagramie.

Fotografia kulinarna wnętrz fotograf bielsko biała restauracje kawiarnie architektura

proj. Zimon Studio


Fotografia kulinarna Bielsko Biała NA SMAK Delikatesy

Kolejny punkt Bielska którego nie warto pomijać, znajduje się w odrestaurowanym budynku starej przędzalni z 1875 roku w centrum Bielska. Na Smak to również dieta pudełkowa i catering, ale w tym miejscu znajdziecie też przepyszne śniadania, domowe przetwory, kremy, kiszonki i inne cudowności z którymi warto się zapoznać.

Fotografia kulinarna reklamowa restauracje zdjęcia gastronomiczne sesja wizerunkowa fotograf bielsko białafotografia kulinarna bielsko biała fotografFotografia kulinarna reklamowa restauracje zdjęcia gastronomiczne sesja wizerunkowa fotograf bielsko biała Fotografia kulinarna reklamowa restauracje zdjęcia gastronomiczne sesja wizerunkowa fotograf bielsko biała Fotografia kulinarna reklamowa restauracje zdjęcia gastronomiczne sesja wizerunkowa fotograf bielsko biała Fotografia kulinarna reklamowa restauracje zdjęcia gastronomiczne sesja wizerunkowa fotograf bielsko biała na smak bielsko biała fotografia wnętrz fotograf katowice


Sesja wizerunkowa Bielsko-Biała

Sesja wizerunkowa czy biznesowa przyda się każdej osobie publikującej treści w internecie, jak i budującej markę osobistą. A może nie jesteście przekonani, czy wasza działalność miałaby potencjał na sesję wizerunkową i zastanawiacie się czy warto. To tylko mały skrawek tego jakie sesje wykonujemy na codzień, od lekarzy po firmy budowlane. Staramy się stworzyć coś jak najbardziej autentycznego, przede wszystkim o ludziach i pasji, na tym nam zależy.

Fotografia wnętrz architektury

W naszym wykonaniu fotografia wnętrz to nie tylko surowe przedstawienie przestrzeni. Zależy nam, by te zdjęcia ukazały klimat wnętrza w którym dane jest nam robić zdjęcia. Naturalne, ciepłe oddające charakter pomieszczeń – tak staramy się je wykonywać, żeby nie kojarzyły się z surowymi zdjęciami z szerokokątnego obiektywu “jak z bookingu”

Frederika Galerie
fotograf wnętrz bielsko biała design fotografia architektury ksiązki wazony na półce w kamienicy z parkietem sesja wizerunkowa fotograf bielsko biała fotograf wnętrz architektury bielsko biała salon z kanapami i dużymi oknami fotografia wnętrz bielsko biała fotograf architektury


Fotografia kulinarna

Bielsko Biała Cremino Bakery ul. 1 maja 10

Jest taki punkt na mapie Bielska, gdzie zawsze warto wstąpić po co nieco.  Dokładniej po najpyszniejszą cynamonkę jaką przyszło nam jeść w życiu i nie ma tu ani grama przesady, cynamonki z Cremino są już legendarne! A my wszystkich którzy jeszcze w Bielsku nie byli, jako must have kierujemy po te właśnie cynamonki. Cremino Bakery znamy także ze słodkich stolików na ślubach, bezy pavlowa w każdej postaci nawet jak już w brzuszku nie ma miejsca, sernik lawendowy, makaroniki, red velvet, pączki pistacjowe, brownie, wszystkie kulki i lody na patyku… A do tego obsługa jak i sama właścicielka tworzą taką atmosferę, że ma ochotę się tam siedzieć i siedzieć niezależnie od pogody.

cremino bakery fotografia kulinarna sesja wizerunkowa kawiarni dziewczyna z bezami pavlowafotografia kulinarna fotograf bielsko biała


Sesja wizerunkowa Katowice Kraków fotograf

Tą sesję wizerunkową linearnych haftowanych obrazów wykonaliśmy w studio dla Wioli Linoline.
Uwielbiamy fotografować niewielkie marki osobiste które skupiają się na kreatywnych działaniach. Trochę portretów, zdjęć produktów, proces tworzenia czyli idealny kontent na social media.

sesja wizerunkowa rękodzieło haftowanie


 

Naturalne zdjęcia reklamowe Bielsko Biała PROPER – Palarnia kawy

Współprace z Properem zaczęliśmy już kilka lat temu, fotografia kulinarna, zdjęcia wnętrz, materiały na social media, zdjęcia produktowe czy packshoty. Trochę już tego się nazbierało, ale dzięki tej relacji Adrian jest latte art mistrzem, a Marta wciąż pije swoje przelewiki. Główny kawowy punkt Bielska Białej, ale nie tylko! Łapcie tu trochę naszych zdjęć które na przestrzeni lat udało nam się stworzyć z tą piękną Properkową ekipką.

fotografia kulinarna kawa przelew dłoń proper palarnia kawy

Fotografia kulinarna Bielsko Biała Proper / zdjęcia dla restauracji

fotografia kulinarna zdjęcia na talerzu zdjęcia reklamowe bielsko biała fotograf kawiarnia sesja wizerunkowa proper


Sesja wizerunkowa Bielsko Biała Sie.Jemy

Michał i Kuba jak sami piszą o swojej firmie “Miejska farma produkująca siewki warzyw, mikro liście oraz pędy roślin na potrzeby najlepszych polskich restauracji.”
Świetni, młodzi, odważni, eksperymentujący, głowy pełne pomysłów i ambicji – chyba tak można ich w skrócie opisać.
Siewki Sieje.my podbijają kolejne restauracje i punkty na mapie Polski, wzbogacając smak każdej potrawy.
Przedstawiamy sesję zdjęciową wykonaną dla Magazynu Usta:

Fotografia kulinarna Bielsko Biała – zdjęcia pod social media

 


Fotografia kulinarna Bielsko Biała – Piekarnik Bistro

W tym miejscu wpisu już czujemy się jak prawdziwi Bielscy influenserzy, kto jeszcze nie zna Piekarnika CZAS TO NADROBIĆ. Ziemniak z pieca na milion sposobów, ale nie tylko. Piękne dania, smakujące jeszcze lepiej. Ci ludzie dobrze wiedzą co robią, zdecydowanie umieją w jedzenie.

fotografia kulinarna bielsko biała fotograf naturalne zdjęcia jedzenia


Fotograf Bielsko Biała

Jeśli tylko czujecie, że wasza marka, miejsce, firma lub projekt, potrzebuje oprawy fotograficznej, zdjęć na social media czy stronę internetową i podoba się Wam sposób w jaki my do tego podchodzimy, śmiało skontaktujcie się z nami. Chętnie wymyślimy coś wspólnie, wymienimy się inspiracjami i stworzymy razem coś pięknego!
Jesteśmy z Bielska Białej, ale pracując jako fotografowie ślubni jeżdżący po całej Polsce jesteśmy do tego przyzwyczajeni.
Pozdrawiamy ciepło!