Ślub w Jurcie i Dwór Feillów przy Krakowie

Jest kilka takich miejsc na mapie Polski do których uwielbiamy wracać. Ślub w Jurcie i Dwór Feillów przy Krakowie to właśnie jedno z tych miejsc. Nie skłamiemy jak napiszemy, że to zdecydowanie nasze top 3 miejscówek w Polsce na piękny ślub i wesele.

Ślub w Jurcie by bemywife

Ślub w Jurcie by bemywife mieszczące się na terenie ogrodów Dworu Feillów, 30 km od Krakowa, stworzone przez Gabrysie, która o wszyzstko pięknie dba. Ślub w Jurcie to idealna alternatywa wesela pod namiotami. Z dala od zgiełku miasta, pośrodku natury, przyjęcie w klimacie slow wedding w kameralnym gronie. Dwie jurty: mała 50 m2 i duża 80 m2 które mogą pomieścić 100 osób. Parkiet pod drzewami oświetlony sznurami żarówek. W przypadku gorszej pogody, można bawić się w środku Jurty są wodoodporne i ogrzewane, w przypadku deszczu zakładane są ściany boczne.

Daria + Paweł, pies multipla i przyjaciele

Czyli, opowiemy Wam nieco o tym szalonym dniu ślubu wyjątkowych osób. Wszystko zaczęło się z Kozim Stoku 10 minut od Jurt i Dworu Feillów. Trwały tam przygotowania iście wybuchowe! Trochę gonienia, trochę śmiechów, znalazł się też czas na chillout, first look i minutową sesję na tle suszących się prześcieradeł. Wszystko w otoczeniu natury, gąsek, kóz i domkach w drzewach. Bardzo pięknie, polecamy! Ale zobaczcie to sami:

Kozi Stok przygotowania ślubne Ślub w Jurcie i Dwór Feillów przy Krakowie fotograf Pytlik Bąk fotografia ślubna

Ślub w Jurcie i Dwór Feillów

Jurty i Dwór Feillów są piękne same w sobie, ale łąkę którą stworzyli Petite Fleur będziemy wspominać jeszcze przez kolejne 100 ślubów. Dekoracje na sali, jak i te przy ceremonii były wspaniałe i tylko podkręciły potencjał miejsca. Zamiast winietek, wydrukowane zdjęci każdego z gości.

Dwór feillów ślub w plenerze kraków zręczyce gdów fotograf ślubny Ślub w Jurcie i Dwór Feillów przy Krakowie fotograf

Ceremonia w plenerze przy Krakowie

Ślub jak na łące ale w nieco bardziej kontrolowanych warunkach? I to przy Krakowie? Tak, to właśnie to miejsce. Dokładnie pomiędzy Dworkiem a jurtami, jest wystarczająco dużo miejsca gdzie możecie zorganizować piękną ceremonię w plenerze. Ograniczacie tym przejazdy w dniu ślubu (czyli minimalizujecie poziom stresu!) Jeśli do tego o dekoracje florystyczne zadba Petite Fleur, bajka będzie kompletna.

Co się stanie gdy zapomnicie o obrączkach w dniu ślubu?

Co się stanie gdy zapomnicie o obrączkach? Często powtarzamy, że na nasze ulubione śluby przede wszystkim składają się: wspaniali ludzie i ich przyjaciele, mamy na myśli właśnie to co zadziało się na tej ceremonii. Kojarzycie ten moment wymiany obrączek podczas ceremonii? Na słowa Pani Urzędniczki “a teraz poprosimy świadka o obrączki” świadek zamarł. Oczy pary na świadka, świadek na nas, my na świadka, para na urzędniczkę i nagle wszyscy wybuchli śmiechem i każdy z obecnych zaobrączkowanych par chciał pożyczyć swoje obrączki. I tak właśnie się stało!

Ślub w Jurcie i Dwór feillów przy Krakowie ceremonia w plenerze dekoracje jak na łące pytlik bąk fotografia ślubna Ślub w Jurcie Dwór Feillów przy krakowie ceremonia w plenerze łąka Pytlik Bąk fotografia

“Można marzyć o Multipli kiedy wszyscy marzą o Ferarri” – Paweł, Pan Młody

Krótka instrukcja jak z najlepszego dnia życia zrobić JESZCZE BARDZIEJ NAJLEPSZY DZIEŃ ŻYCIA. Czyli – o najbardziej udanym prezencie ślubnym świata. Daria niespodziewająca się kompletnie niczego i Paweł który tylko czekał aż w końcu może wyjawić swoją Multiplową niespodziankę.

Sesja w dniu ślubu – Dwór Feillów

Przy Jurtach i Dworze Feillów jest tak dużo możliwości zdjęciowych, że nasza krótka sesja którą zawsze organizujemy w dniu ślubu, mogłaby zamiast 20 minut trwać godzinę i wciąż byłoby nam mało. A sesja w dniu ślubu to idealna forma zdjęć, kiedy jesteście piękni, szczęśliwi i w jedynych takich emocjach w życiu. Trochę wtedy z wami biegamy, trochę się śmiejemy, staramy Was wyczuć, żeby jak najlepiej ująć Was dokładnie takimi jakimi jesteście.

prezent ślubny samochód dla panny młodej ślub w jurcie multipla Tort ślubny z naturalnymi kwiatkami i wysokimi świecamy ślub w jurcie

Parkiet pod gołym niebem przy Krakowie – Ślub w Jurcie i Dwór Feillów

Uwielbiamy jak przy miejscu wesela jest mnóstwo pleneru do wykorzystania. Leżaczki do chillowania, miejsce do rozmów, ale nasz ulubiony to właśnie parkiet w plenerze i tańce pod gołym niebem. W Ślubie w Jurcie macie to wszystko (uwaga TO NIE POST SPONSOROWANY) parkiet, bar, gry i zabawy, leżaczki i hamaczki. A potem właśnie tak się to kończy, tańcami na boso do białego rana!

 

Lokalizacja: Ślub w Jurcie i Dwór Feillów

Suknia ślubna: Warsaw Poet
Garnitur ślubny: Dąbrowski & Góral
Florystyka i bukiet ślubny: Petite Fleur
Lokalizacja przygotowań ślubnych: Domki w drzewach Kozi Stok Kobylec

Zapraszamy do obejrzenia jeszcze innych zdjęć i filmów z tego ślubu na naszym Instagramie oraz do odwiedzenia naszych postów z innych ślubów plenerowych.