Villa Love ślub polsko meksykański w okolicach Krakowa

Dawno nie mieliśmy tak nieprzerwanego uśmiechu na twarzy przez cały dzień jak wtedy. Polsko meksykański ślub i wesele w Villa Love czyli nasza mała Toskania mieszcząca się niedaleko Krakowa i Katowic. Przed naszymi obiektywami piękna para i ekipa która przyjechała na ten dzień z całego świata, by tańczyć do rana, popijać prosecco, śmiać się i świętować ślub swoich przyjaciół Magdy i Andrzeja. Pan Młody pochodzi z polsko-meksykańskiej rodziny więc wszyscy mogliśmy  Villa Love w Izdebniku zachwyca pięknym położeniem, budynkiem we włoskim stylu. widokiem na oblane zielenią pagórki, prawdziwe Dolce Vita w Polsce!

Villa Love – najpiękniejsze miejsce na ślub i wesele w Polsce

O tej sali weselnej słyszeliśmy na długo zanim się tam pojawiliśmy, aż ciężko jest nazwać ją salą weselną wiedząc co od razu przywołuje się na samą myśl! Fala zdjęć zalała internet wraz z pierwszymi realizacjami. ALE ALE nie ma się co dziwić, to niecodzienne miejsce na mapie polski i jeśli marzy wam się prawdziwy włoski ślub, a z jakiś powodów nie możecie go zorganizować we Włoszech, to spieszcie się, bo ciężko tam o wolny termin!
Znana dobrze z dbałości o każdy detal, jasnych wnętrz, ogromnych przeszkleń, zawsze pięknych dekoracji florystycznych, włoskiego stylu i nawet pieca do prawdziwej Włoskiej pizzy! Mamy wrażenie, że w każdym kącie można zrobić coś pięknego. W Villi Love można zorganizować piękne wesele ale także ślub w plenerze. Opcji jest kilka zaczynając klasycznie pod chmurką tuż przed salą z widokiem na pagórki. Pod tarasem, więc nawet deszcz nie jest straszny, a światło wciąż idealne do zdjęć, co jako fotografowie bardzo doceniamy.

Lokalizacja : Villa Love
Suknia ślubna : Anna Kara
Biżuteria/dodatki: JP Brides
Makijaż : Dominika Szymczyk make up
Fryzura : Maja Peryga
Florystyka : Bello Matrimonio
Zespół : Formacja muzyczna sway
Mariachi : Mariachi Los Amigos
Słodki stół/tort : Torta di mele
Papeteria : Teoria papieru & Sundazed stationery

villa love ślub fotograf kraków katowice wesele boho polsko meksykański villa love ślub fotograf kraków katowice wesele boho polsko meksykański villa love ślub fotograf kraków katowice wesele boho polsko meksykański

Meksykańscy Mariachi

Muzycy prosto z Meksyku czyli Mariachi jako prezent niespodzianka od Coco- mamy Pana Młodego.

 

Jeśli chcecie zobaczyć naszą realizacje ze ślubu we Włoskiej Toskanii zapraszamy tutaj.