Villa Love ślub polsko-meksykański w okolicach Krakowa Izdebnik

Dawno nie mieliśmy tak ciągłego uśmiechu na twarzy przez cały dzień jak wtedy. Polsko meksykański ślub i wesele w Villa Love czyli taka nasza mała polska Toskania mieszcząca się niedaleko Krakowa i Katowic dokładna lokalizacja to Izdebnik. Przed naszymi obiektywami piękna para i ekipa która przyjechała na ten dzień z całego świata, by tańczyć do rana, popijać prosecco, wzruszać, śmiać się i świętować ślub swoich przyjaciół Magdy i Andrzeja. Pan Młody pochodzi z polsko-meksykańskiej rodziny więc wszyscy mogliśmy doświadczyć innych pięknych kultur. Nie obyło się bez wzruszeń, ale to już zobaczcie sami!

Villa Love

villa love ślub fotograf kraków katowice wesele boho polsko meksykański villa love ślub fotograf kraków katowice wesele boho polsko meksykański villa love ślub fotograf kraków katowice wesele boho polsko meksykański

Villa Love – najpiękniejsze miejsce na ślub i wesele w Polsce

Villa Love w Izdebniku zachwyca pięknym położeniem, budynkiem we włoskim stylu, widokiem na oblane zielenią pagórki, prawdziwe Dolce Vita w Polsce! O tej sali weselnej słyszeliśmy na długo zanim się tam pojawiliśmy, aż ciężko jest ją tak nazwać wiedząc jak bardzo różni się od typowego miejsca weselnego. Fala zdjęć zalała internet wraz z pierwszymi realizacjami. ALE ALE nie ma się co dziwić, to niewątpliwie wyjątkowe miejsce na mapie polski. Jeśli więc marzy wam się prawdziwy włoski ślub, a z jakiś powodów nie możecie go zorganizować we Włoszech, to spieszcie się, bo ciężko o wolny termin!
Znana dobrze z dbałości o każdy detal, jasnych wnętrz, ogromnych przeszkleń, zawsze pięknych dekoracji florystycznych i nawet pieca do pizzy! Mamy wrażenie, że w każdym kącie zdjęcia robią się same i wszędzie jest doskonałe światło. W Villi Love można zorganizować piękne wesele ale także ślub w plenerze. Opcji jest kilka, zaczynając klasycznie pod chmurką tuż przed salą z widokiem na pagórki oraz pod tarasem, więc nawet deszcz nie jest straszny, a światło wciąż idealne do zdjęć, co jako fotografowie bardzo doceniamy.

Meksykańscy Mariachi

Muzycy prosto z Meksyku czyli Mariachi jako prezent niespodzianka od Coco- mamy Pana Młodego! Krótki koncert podczas życzeń i pierwszego dania. Nikt nie mógł się powstrzymać od uśmiechu i łez wzruszenia!

 

Lokalizacja : Villa Love
Suknia ślubna : Anna Kara
Biżuteria/dodatki: JP Brides
Makijaż : Dominika Szymczyk make up
Fryzura : Maja Peryga
Florystyka : Bello Matrimonio
Zespół : Formacja muzyczna sway
Mariachi : Mariachi Los Amigos
Słodki stół/tort : Torta di mele
Papeteria : Teoria papieru & Sundazed stationery

Jeśli chcecie zobaczyć naszą realizacje ze ślubu we Włoskiej Toskanii zapraszamy tutaj.