Sesja narzeczeńska stary pickup i kapelusz

Podczas pandemii samoloty i wszystkie z nimi plany zatrzymały się w miejscu, a podróże zostały przeniesione na inne terminy.
Z tego powodu, zorganizowaliśmy sobie Safari w Polsce! Czasami zawężenie możliwości rozwija kreatywność dużo bardziej. Dlatego był z nami stary pickup, kapelusz rodem z wycieczki po Safari, tylko wszystko godzinę od Bielska! Sesję można zorganizować bez wychodzenia z domu, jeśli tylko macie piękne światło, ciekawy ogród lub dach na który da się wyjść (czekamy na taką parę bardzo długo!) Czasami wystarczy tylko super energia, trochę miłości i dobry nastrój (ok, ewentualnie może pomóc kapka wina) Organizacja sesji też może być super zabawą. Koniec świata, totalne pustkowie, lub zatłoczone miasto, sklepy i neony, studio zdjęciowe, kawiarnia, stadnina, ciekawe światło środek ulicy i nagły deszcz. A może ISLANDIA! Pomysłów może być milion.

Sesja narzeczeńska kiedy zrobić?

Kiedy warto wykonać sesję narzeczeńską? Właściwie kiedy Wam się tylko podoba. Rok przed ślubem, jeśli stresujecie się że nie jesteście obyci z aparatem, albo miesiąc przed. Kiedy chcecie pobawić się w modeli bo czujecie, że jesteście w tym całkiem nieźli i tak lubicie zdjęcia, że chcecie ich jeszcze więcej. A może gdy lubicie się fajnie ubrać i mieć całkiem inny, miły dzień! Albo tak jak w przypadku Anity i Łukasza 3 dni przed ślubem, żeby móc podarować wydrukowane rodzicom czy gościom. Jak pewnie wiecie z innych naszych wpisów, średnio lubimy nazwę sesja narzeczeńska, bo narzuca, że musi być zrobiona właśnie w tym okresie “przed ślubem”. Zachęcamy do robienia sobie takich pamiątek, w każdym momencie życia. Po ślubie, przed zaręczynami, kiedy tylko poczujecie ochotę lub znajdziecie się w pięknym miejscu! Chętnie uwiecznimy moment z historii Waszej miłości.

Co ubrać na sesję?

Sesja zdjęciowa to taki super moment żeby ubrać w końcu to na co masz ochotę, a nie masz ku temu zbyt wielu okazji. My bardzo lubimy kiedy nasze pary mają na sobie ubrania w kolorach ziemi, zwiewne materiały które super pracują na wietrze, a im bardziej fakturowane tym lepiej: wełniany płaszcz czy garnitur, lniana sukienka/koszula, sztruksowe spodnie, wełniany kapelusz prawdziwe grube jeansy, swetrole z dużym splotem… Możliwości jest całkiem sporo, a my utworzyliśmy do pomocy specjalną tablicę na Pintereście 

Safari sesja narzeczeńska w polsce fotograf ślubny pytlik bąk marta adrian fotografia dron fotografia z powietrza sesja narzeczeńska stary pickup stare auto fotograf ślubny fotografia śłubna fotograf śłubny kraków safari sesja narzeczeńska w polsce pytlik bąk stary pickup

Sesja narzeczeńska w nocy

Właściwie kiedy planujemy sesję to noc raczej nie jest pierwszą myślą jako idealna pora, a można stworzyć magiczne rzeczy! Trochę gifów, trochę tańców, pył i światło z samochodu.

sesja narzeczeńska w nocy fotograf ślubny

Więcej naszych sesji zdjęciowych par możecie zobaczyć tutaj lub na naszym Instagramie!