Ślub w Winnicy Srebrna Góra – Kraków

To przecież brzmi jak marzenie! Ślub w Winnicy, malowniczo położonej w dolinie Wisły w Krakowie. Winnica Srebrna Góra znajduje się u stóp klasztoru O.O. Kamedułów na Bielanach, urokliwie otoczona starymi kasztanowcami.
Jest jedną z największych winnic w Polsce. I właśnie tam odbył się piękny ślub z nutką Włoch i Gruzji w tle tej wspaniałej dwójki: Ani i Marcina.
Były przemowy, były wzruszenia, tańce, wino, śpiewy, sesja ślubna i nawet deszcz nie pokrzyżował tych planów!

Dlaczego warto wybrać ślub w Winnicy Srebrna Góra?

Sama ceremonia ślubna odbyła się tak jak lubimy najbardziej – w plenerze. Pośrodku winorośli, na pagórku z widokiem na klasztor i kasztanowce. Wśród najbliższych, z masą emocji i wzruszeń. Ślub w Winnicy to jak teleport ekspresowy do Włoch, tylko w Krakowie. Malownicze położenie: Bliskość Krakowa, a jednocześnie ucieczka od miejskiego zgiełku. Wyjątkowa atmosfera: Winnica oferuje niepowtarzalny klimat, który tworzy magiczną oprawę ślubu. Niezapomniane zdjęcia: Piękne krajobrazy i wyjątkowe miejsca do sesji plenerowych sprawiają że mamy świetne warunki do stworzenia czegoś pięknego. Jeśli marzycie o ślubie, który będzie nie tylko pięknym wydarzeniem, ale i niezapomnianym doświadczeniem, rozważcie ślub w Winnicy Srebrna Góra to miejsce, które zachwyci Was i Waszych gości, a wspomnienia z tego dnia będą towarzyszyć Wam przez całe życie.

Ślub w Winnicy Kraków Pytlik Bąk fotograf ślubny ceremonia w plenerze Ślub w Winnicy Kraków Pytlik Bąk fotograf ślubny ceremonia w plenerze Ślub w Winnicy Kraków Pytlik Bąk fotograf ślubny ceremonia w plenerze Ślub w Winnicy Kraków Pytlik Bąk fotograf ślubny ceremonia w plenerze Ślub w Winnicy Kraków Pytlik Bąk fotograf ślubny ceremonia w plenerze Ślub w Winnicy Kraków Pytlik Bąk fotograf ślubny ceremonia w plenerze

Sesja plenerowa w Winnicy

Jako fotografowie ślubni, uwielbiamy plenery i na każdym reportażu ślubnych staramy się wyrwać parę młodą chociaż na 20 minut na krótką sesję plenerowa. Każdy zakątek w Winnicy Srebrna Góra oferuje niesamowite tło do zdjęć, od zielonych wzgórz po malownicze alejki i urokliwe zakamarki. Tym razem mając w głowach wizję deszczu taką sesję rozbiliśmy na dwie części: zrobiliśmy pierwszą chwilkę po życzeniach w ostatnim momencie przed ulewą, a później przy zachodzie słońca przy oknie pogodowym.

Ślub w Winnicy Kraków Pytlik Bąk fotograf ślubny ceremonia w plenerze

 

Lokalizacja: Winnica Srebrna Góra
Sukienka Panny Młodej: Zara
VIDEO: JH filmuje

Jeśli chcecie zobaczyć więcej pięknych miejsc niedaleko Krakowa zapraszamy Was na nasz Instagram oraz do innych wpisów. Zapraszamy do kontaktu, jeśli marzycie o tym, aby uwiecznić Wasz wyjątkowy dzień w takim magicznym miejscu jak Winnica Srebrna Góra. Jako fotograf ślubny z Krakowa, z przyjemnością pomożemy Wam stworzyć niezapomniane wspomnienia!