Morawy sesja pary

To były przepiękne dni! Morawy odkryliśmy przez przypadek, tak samo było z sesją. Od samego rana snuliśmy się po okolicy, wchodziliśmy do najróżniejszych lokalnych winnic i próbowaliśmy prawdziwie czeskiego wina, oczywiście tylko porcje degustacyjne! Spacerowaliśmy wioską podziwiając architekturę i doświadczając czeskiej gościnności. Tak trwał cały dzień, a my chłonęliśmy wzgórza Toskanii w Czechach!
Wszystko przy dobrej muzyce i z deską serów pod ręką. Pomysłodawcami byli właśnie Klaudia i Gracjan, których możecie podziwiać na zdjęciach. I tak z lekko miękką głową, wskoczyliśmy wszyscy do pobliskiego pola, z aparatem. Sesja to słowo trochę na wyrost, bo trwało to dosłownie 7 minut. Nieidealnych kadry, zachód słońca, tańce na środku pola, radość, miłość i ciepło. Kochamy taki klimat kojarzący się z analogowymi zdjęciami całym sercem!

 Czeska Toskania

Z Bielska-Białej do Toskanii mamy 2 godziny drogi samochodem? Oczywiście, że tak, tylko my o tym nie wiedzieliśmy! Bezroski klimat, wąskie uliczki, jakiś taki niewymuszony czeski patriotyzm, który nie przypomina tego polskiego. Morawy okazały się perełką o której nie mieliśmy pojęcia. Naszym zdaniem jest to idealne miejsce do organizacji ślubu czy wesela, oraz doskonała alternatywa Toskanii jeśli tam wam trochę nie po drodze. Geometryczne krajobrazy wijące się przez wzgórza. Samotne drzewa, urocze kapliczki idealna czeska Toskania na weekend.

 

Morawy sesja

Już o tym wspominaliśmy nie raz, żałujemy że w Polsce nie jest bardziej rozpowszechnione robienie sobie zdjęć bez większej okazji.
Organizowanie sesji zdjęciowej pary w Polsce zazwyczaj kojarzy się ze ślubem, zaręczynami czy sesją narzeczeńską. Nie wiemy skąd ta reguła, bo sesja nie musi być czymś co “trzeba zrobić”, a raczej według nas to raczej okazja do tego by dobrze się bawić, spędzić ze sobą czas, a potem mieć pamiątkę w postaci pięknych zdjęć. Nie musi być sztuczna, a poniżej mamy tego idealny przykład, bo ta dwójka mogłaby być bohaterami wpisu “50 poses ideas”!

sesja fotograf ślubny miłosna pary narzeczeńska przedślubna ślubna morawy toskania czechysesja pary fotograf palaroid instax zakochani lovers analog pary sesja pary nanrzeczeńska przedślubna miłosna zdjęcia poślubne ślubna toskania narzeczeńska czechy morawy

sesja miłosna pary narzeczeńska przedślubna ślubna morawy toskania czechy

Jeśli chcecie zobaczyć jeszcze więcej Toskańskich krajobrazów zapraszamy do skrótu ze ślubu we Włoszech!
Śledźcie nas na instagramie gdzie publikujemy informacje na temat naszych kolejnych wyjazdów.