Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

Tak, nie robimy zdjęć tylko w ślubnej sukni i ślubnym garniturze. Wolelibyśmy mieć na to jeszcze więcej czasu, bo zawsze, mimo że często spontanicznie, wychodzi z tego coś fajnego. Luźniej, łatwiej i jakoś bardziej naturalnie.
W przyszłym roku szykuje nam się trochę więcej takich sesji, szczególnie poza granicami Polski i cieszymy się z tego bardzo. Nawet w naszym kraju są jednak takie miejsca jak Pustynia Błędowska, czyli przestrzeń, która jest trochę wklejona do Polski. Łącząc to wszystko mając taką dwójkę ludzi wyszedł z tego przemiły wieczór.

Sesja narzeczeńska

Sesja przedślubna, narzeczeńska, nazywajcie jak chcecie, po polsku brzmi to trochę gorzej niż couple shoot, ale właściwie to oznacza.  Trochę nieidealnych kadrów, portretów, miłości, piasku, pięknego wiosennego światła i zachwycania się urodą Klaudii. Bo to osoby, które przed aparatem czują się zdecydowanie lepiej niż my! Zapraszamy do obejrzenia paru zdjęć (i gifów) z sesji Klaudii i Przemka na Pustyni Błędowskiej pod Krakowem.


sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja przedślubna Kraków Katowice Klucze Róża Wiatrów sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja przedślubna Kraków Katowice Klucze Róża Wiatrów
sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja przedślubna Kraków Katowice Klucze Róża Wiatrów

Zapraszamy do obejrzenia innej sesji przedślubnej na naszej stronie oraz instagramie!