Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

Tak, nie robimy zdjęć tylko w ślubnej sukni i ślubnym garniturze! Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej to taki mały wycinek “NIEPOLSKOŚCI” taki wklejony fragment.

Naturalna sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

Na sesję narzeczeńską wolelibyśmy mieć na to jeszcze więcej czasu, bo zawsze, mimo że często spontanicznie, wychodzi z tego coś super. Luźniej, łatwiej i jakoś bardziej naturalnie.
W przyszłym roku szykuje nam się trochę więcej takich sesji, szczególnie poza granicami Polski i cieszymy się z tego bardzo.  Łącząc to, mając taką dwójkę ludzi wyszedł z tego przemiły wieczór. Sesja przedślubna, narzeczeńska, nazywajcie jak chcecie! Trochę nieidealnych kadrów, portretów, miłości, piasku, pięknego wiosennego światła i zachwycania się urodą Klaudii. Bo to osoby, które przed aparatem czują się zdecydowanie lepiej niż my! Zapraszamy do obejrzenia paru zdjęć (i gifów) z sesji Klaudii i Przemka na Pustyni Błędowskiej pod Krakowem.

 

sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska na Pustynii Błędowskiej sesja narzeczeńska na Pustynii Błędowskiej sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja przedślubna Kraków Katowice sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja przedślubna Kraków Katowice Klucze Róża Wiatrów sesja narzeczeńska na Pustynii Błędowskiej sesja narzeczeńska na Pustynii Błędowskiej sesja narzeczeńska na Pustynii Błędowskiej sesja narzeczeńska pustynia błędowska sesja przedślubna Kraków Katowice Klucze Róża Wiatrów

 

FOTOGRAF BIELSKO BIAŁA / KATOWICE / KRAKÓW

Jesteśmy z Bielska Białej ale śluby, sesje narzeczeńskie i inne zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy ciepło do kontaktu z nami, do obejrzenia innej sesji pary na naszej stronie oraz instagramie!