Sesja rodzinna Pustynia Błędowska

Pustynia Błędowska i sesja rodzinna to nasze ulubione połączenie. Już chyba na dobre poszerzyliśmy działania fotograficzne, bo poza ślubami i podróżami, całkiem gładko staliśmy się także fotografami rodzinnymi. Broniliśmy się przed tym długo, zawsze zdjęcia ciążowe kojarzyły nam się NIESTETY chyba jeszcze bardziej niefortunnie niż typowe zdjęcia ślubne ale udało nam się to niekorzystne skojarzenie odczarować. Sesja rodzinna na pustyni błędowskiej to coś co powinniśmy łączyć znacznie częściej.

sesja rodzinna pustynia błędowska

SESJA CIĄŻOWA – Pustynia Błędowska

Z naszymi parami po ślubach widujemy się częściej niż przed, a najlepszym przykładem na to są właśnie Kinga i Dawid, którzy jak to ujęli wymyślają wciąż kolejne tematy na sesję, żeby mieć powód się z nami spotkać! A my się cieszymy się się z tego bardziej niż myśleliśmy, bo zazwyczaj jest dużo śmiechu i wciąż te zachwyty, że teraz jesteście w trójkę i ta kulka w brzuchu żyje! I pytania jak to teraz jest, odliczanie i ekscytacja.
Więc mimo, że wciąż nie wymyśliliśmy ładniejszej nazwy niż sesja ciążowa czy sesja rodzinna, lub sesja (ugh) brzuszkowa, publikujemy kolejne zdjęcia. A takie sesje lubimy robić w plenerze lub studio, śmiać się, robić głupie rzeczy, bo pomiędzy zawsze są naturalne reakcje, które łapać lubimy bardzo!

 

Sesja zdjęciowa Pustynia Błędowska

Pustynia Błędowska, niedaleko Krakowa jest magicznym miejscem które przyciąga do siebie najpiękniejsze światło i niebo. Za każdym razem nie możemy wyjść z zachwytu. Raz trafiliśmy na burzę przed którą niebo szalało, potem na niemożliwy zachód słońca, więc najchętniej robilibyśmy zdjęcia w takich warunkach codziennie. Różnorodność natury, rozległa przestrzeń, nic tylko korzystać.

      Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice   Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice sesja rodzinna pustynia błędowska sesja rodzinna pustynia błędowska  

Sesja rodzinna Pustynia Błędowska

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia zapraszamy do obejrzenia materiału ze ślubu Kingi i Dawida oraz sprawdzania nowości na naszym instagramie!