Wesele w ogrodzie

W końcu możemy podzielić się z Wami zdjęciami z najpiękniejszego ślubu na jakim byliśmy. Lipiec, 2016 wesele w ogrodzie. Chociaż na początku dnia, niebo trochę wzbudzało niepokój, na szczęście wszystko się rozpogodziło i namioty pod którymi usadzono gości wyszły z tego bez szwanku! Wszystko od początku do końca stworzony przez Anię, Alberta i ich małych (wielkich) pomocników. Ciasta, posiłki, dekoracje. Sam ślub odbył się w jednym z naszych ulubionych kościółków – kościół Św. Barbary w Bielsku-Białej, jest malutki, drewniany i klimatyczny czyli idealnie pasował do charakteru całego dnia. Następnie wszystko przeniosło się do rodzinnego ogrodu Panny Młodej i tam od pierwszego tańca do wczesnych godzin porannych godzin porannych wszyscy celebrowali ślub Ani i Alberta. Pod wieczór gdy zaszło słońce rozbłysły sznury światełek, którymi był udekorowany cały ogród. W nocy natomiast puszczone zostały lampiony papierowe w niebo. Było to przepiękne widowisko, któremu towarzyszyło mnóstwo śmiechu i wzruszeń zarazem. Najmilej jednak wspominamy film który stworzyli najbliżsi przyjaciele i rodzina, wszyscy włożyli w to całe serce, a my zamiast robić zdjęcia siedzieliśmy na trawie i płakaliśmy ze wzruszenia jak bobry! Można byłoby to nazwać, weselem DIY, czyli wesele zrób to sam! Czasami niewiele trzeba by było najpiękniej. Był to absolutnie poruszający dzień, pełno życzliwości i WESELENIA się wśród najbliższych.

Niezwykle nam miło, że mogliśmy być częścią tego wszystkiego.
Mamy nadzieję, że chociaż w pewnej części oddaliśmy ten niepowtarzalny klimat. To chyba wszystko co mamy do powiedzenia! Przyjemnego oglądania- przedstawiamy wam wesele w ogrodzie wspaniałej dwójki Ani i Alberta.

Pozdrawiamy Adrian i Marta.

wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak kościół św. Barbary w Mikuszowicach Bielsko Biała stary drewniany kościół na ślub pytlikbak wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbakwesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbakwesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbakwesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak pierwszy taniec w plenerzewesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak pierwszy taniec w plenerzewesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak Zdjęcie grupowe mężczyzn na ślubie kawalerski brodacze wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak
Sesja ślubna w nocy

Chociaż zdecydowanie jesteśmy zwolennikami naturalnego światła i kochamy złotą godzinę i najróżniejsze zachody słońca, to warto czasami próbować czegoś innego. Światełka którymi udekorowany był cały ogród trochę nam pomogły do stworzenia idealnego klimatu.

 

wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak pan młody w muszce brodacz wesele w ogrodzie wesele DIY światełka lampki girlandy pytlikbak

Zapraszamy do oglądania innych wesel plenerowych oraz śledzenia nas na Instagramie!