Ślub plenerowy Warszawa – Boathouse

Jak zorganizować ślub plenerowy w Polsce? Na pewno zakładając opcje B, że może być to ślub w deszczu! Chociaż wierzymy, że śluby w plenerze mają nad sobą szczęśliwą aurę i deszcz jak już ma być to będzie albo przed, albo po, ale nigdy w trakcie. Przynajmniej u nas działa taki schemat. Co zrobić gdy zapowiadają deszcz na dzień ślubu? Na pewno kupić parasole, a oprócz tego, starać się nie panikować, bo deszcz często jest najweselszym dodatkiem do ślubu! Widzieliśmy już dużo różnych rozwiązań, można zbudować prowizoryczny dach z materiału deszczoodpornego czy wypożyczyć namiot eventowy, a tym razem były nawet gumowe nakładki na obcasy dla pań! Deszcz nie musi wszystkiego zepsuć.
Śluby plenerowe są wciąż naszymi ulubionymi, obecność natury dookoła sprzyja wzruszeniom, pięknemu światłu i często atmosferze jak z marzeń. Ale wracając do deszczu – był taki miesiąc, w którym co tydzień byliśmy na plenerowym ślubie w Warszawie. Co tydzień w sobotę była ulewa, która wykrzywiała parasole w drugą stronę. Co tydzień w sobotę 2 godziny przed ceremonią nagle wychodziło lipcowe słońce, a świat jakby zapomniał, że ktoś włączył prysznic z nieba. Tym razem było dokładnie tak samo, piękny ślub plenerowy Boathouse – Warszawa. My ten ślub lubimy nieprzeciętnie bardzo, bo nie zawsze spotyka się taką szczerość, autentyczność w oddawaniu emocji. Wszystko było na miejscu. Głównym punktem programu było to, że pobiera się dwójka ludzi, która się ubóstwia i wszystko obracało się wokół tego. Były przemowy, wzruszenia, uśmiechy. Nie tort, nie pierwszy taniec, fotobudki, chociaż lubimy to bardzo i czujemy się wtedy trochę jak w Disneylandzie. Bez przegadania, mnóstwo miłości, takiej siostrzanej, rodzinnej i ciepłej.

Boathouse Restaurant Warszawa

Nigdy nie słyszeliśmy o tym miejscu i nie wiemy dlaczego, bo to idealne miejsce na ślub plenerowy w Warszawie. Wszystko parę kroków od brzegu Wisły, więc od razu można wybrać się na kilka zdjęć w czasie wesela. Wiele nie trzeba było, żeby to miejsce wyglądało jak z filmu. Pergola z kwiatów zrobiona przez przyjaciół, menagerka opruszyła wszystko płatkami róży, a do tego taaaakie jedzenie w Boathouse Restaurant, że głowa mała (uwierzcie, trochę już w życiu napróbowaliśmy). Przygotowania pary młodej również odbyły się na miejscu, w pokoju na górze. Także, polecamy wszystkim parom które jeszcze nie mają swojego miejsca na ślub. To chyba wszystko, zapraszamy do obejrzenia reportażu ze ślubu cudownych Zosi i Piotrka.

 

Ślub plenerowy Warszawa - Boathouse białe krzesła pergola z kwiatami ślub przy wiśleŚlub plenerowy Warszawa - Boathouse białe krzesła pergola z kwiatami ślub przy wiśle Ślub plenerowy Warszawa - Boathouse table set upŚlub plenerowy Warszawa - Boathouse Wisła Ślub plenerowy Warszawa - Boathouse wejście panny młodej z ojcem Ślub plenerowy Warszawa - Boathouse pergola z kwiatami ślub przy wiśle urząd stanu cywilnego Ślub plenerowy Warszawa - Boathouse białe krzesła pergola z kwiatami ślub przy wiśle Warszawa Boathouse dron

Plener w dniu ślubu

Sesje poślubne lubimy bardzo. Mamy wtedy trochę więcej czasu na wymyślanie i kombinowanie, nikt się nie stresuje czasem i to dobra okazja by móc zrobić sobie podróż. My właśnie w takiej formie proponujemy parom sesje po ślubie, jako reportaż z podróży. Mimo tego, wiemy że to opcja nie dla każdego i zawsze staramy się wyjść na 15-20 minut na krótką sesję w dniu ślubu. Mamy wtedy idealny moment, emocje których nie da się powtórzyć, a pary które wcześniej mówiły że są “niezdjęciowe” nagle stają się najlepszymi modelami, bo już jest po wszystkim co najbardziej stresujące.

 

Boathouse warszawa dron wisła Boathouse sesja plenerowa w dniu ślubu Boathouse sesja plenerowa w dniu ślubu Boathouse sesja plenerowa w dniu ślubu gif boayhouse wieczór po zmroku warszawa Boathouse pierwszy taniec warszawa parkiet

 

Zapraszamy do obejrzenia innego wpisu ze ślubu plenerowego w górach!