Ślub w Grecji – wesele Kokkino Nero

Jeśli obserwujecie nas w social mediach to na pewno widzieliście już nasze wspomnienia o tym wyjeździe.
Ślub w Grecji na plaży – czyli wielkie greckie wesele w Kokkino Nero. Aż głupio pisać, że początek sezonu 2022 spędziliśmy pod palmami, zajadając tzatziki, szlifując umiejętności GRY NA “P” równocześnie próbując osiągnąć idealny odcień skwarki przez tydzień. Ale tak właśnie było! Tylko pracując przy okazji, z aparatami na szyi i laptopami na kolanach. Ale zacznijmy od początku. Do Kokkino Nero zaprosili nas Paula i Arek czyli główni bohaterowie opowieści. Wymarzyli sobie ślub w Grecji, miejsce nie było przypadkowe bo Kokkino to dla nich drugi dom, a z tego co nam wiadomo byliśmy prawie jedynymi osobami które były tam pierwszy raz. To nie był jeden z tych greckich ślubów na Santorini, gdzie wszystko musi być dopieszczone na ostatni guzik. To było prawdziwe wielkie greckie wesele z rodziną, przyjaciółmi, tańcami, zdzieraniem głosu z Kayah i Bregovićem i atmosferą nie do podrobienia. Pełne autentyczności i szczere w 100% spójne z Paulą i Arkiem. W głowach cały czas mieliśmy migawki prosto z filmu Mamma Mia. My jesteśmy totalnie wzruszeni, że mogliśmy tam być i fotografować ten piękny czas. Więc będzie tu trochę o tym jak zorganizować ślub w Grecji, o tym że to dobry pomysł, a jeśli potrzebujecie fotografów, to my chętnie to powtórzymy!

Ślub za granicą – jak zorganizować ślub w Grecji

Paula i Arek przy organizacji dużych wydarzeń czują się jak ryba w wodzie. Tym razem mieli pomocników w postaci przyjaciół, rodziny, ale także Znajomych planerek oraz nieprzeciętnie dobrych florystów KWIATÓW KILKA. Do tego najlepsza makijażystka Iza Kućmierowska. EKIPA TOP, nie mogło być inaczej.
Warto pamiętać, że organizacja ślubu za granicą wymaga trochę więcej pracy i planowania, niż tradycyjne przyjęcie w kraju. Dlatego, aby uniknąć stresu i nieporozumień, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy organizującej śluby za granicą. Podczas planowania ślubu w Grecji warto również pamiętać o formalnościach i wymaganiach prawnych, takich jak wybór odpowiedniego miejsca na ceremonię, uzyskanie wymaganych dokumentów, a także formalności związane z legalizacją ślubu po powrocie do kraju. Paula i Arek zorganizowali ślub humanistyczny na plaży, a pomogli im w tym profesjonalni celebranci.
Mimo tego, że przy organizacji ślubu za granicą trzeba napracować się trochę bardziej, WARTO.

Wesele w Kokkino Nero

Kokkino Nero to urokliwa miejscowość położona nad morzem Egejskim u podnóża góry Osa niedaleko masywu Olimp. Widoki są przepiękne, pogoda idealna, tzatziki najlepsze jakie jedliśmy, a ludzie tam mieszkający wspaniali. Do tego to trochę taka polsko-grecka wieś, nie zdziwcie się jak większości sklepów będziecie mówić po polsku.
Wesele odbyło się na terenie hotelu Aqua Rossa położonym nad samym brzegiem morza, tańce pod gołym niebem. Sama ceremonia miała miejsce na pięknie przystrojonej plaży tuż nad morzem. Wszyscy, spędzili sobie wakacyjny tydzień przyjeżdżając wcześniej i zostając dłużej po ślubie. Każdy prężnie działał czy to przy pomocy w dekorowaniu, rozwieszaniu girland świetlnych, zbieraniu gałązek oliwnych, czy rozkręcaniu imprez! Były nawet wieczory panieńskie i kawalerskie, na których nie zabrakło i nas! Spacerki w dżungli, dreptanie na inne plaże, kąpanie się pod wodospadem i codzienne partyjki w tajniaków. Atmosfera nie do podrobienia, moglibyśmy zaczynać tak sezon ślubny co roku. Ale zobaczcie to wszystko sami, bo opisywanie rzeczywistości najlepiej wychodzi nam przez obiektyw.

Wielkie greckie wesele w Kokkino Nero czyli ślub w Grecji

Przygotowania dekoracji trwały już kilka dni wcześniej. Montowanie stelażu, tworzenie pergoli, dekorowanie od wschodu słońca. Warto było szaleć tak? TAK. Po tych dniach przygotowywań nadszedł dzień ślubu. Pogoda zamówiona, pełno szczęścia i wzruszeń. Tak malowniczej scenerii dawno nie mieliśmy. Ślub w Grecji to marzenie wielu par. Ta malownicza kraina pełna błękitnego nieba, turkusowego morza, plaża w Grecji zapewnia naturalne piękno, które tworzy idealne tło do zdjęć i wyjątkowych wspomnień.

 


Ślub w Grecji Kokkino Nero ślub w grecji na plaży nad morzem w kokkino nero za granicą ślub w grecji na plaży nad morzem w kokkino nero za granicą

Ślub na plaży nad morzem

Ślub nad morzem? Ślub na plaży? Proszę bardzo. Ślub humanistyczny z widokiem na turkusowe morze, odczytywanie sobie przepięknych przysiąg przez Paulę i Arka doprowadziło wszystkich do łez, śmiechu, a potem do łez ze śmiechu. Cudownie było w tym wszystkim uczestniczyć i wzruszać się z Nimi. Ślub w Grecji to jedno, ale równocześnie być panem młodym i obchodzić tam swoje urodziny brzmi jeszcze lepiej. Najchętniej wysłalibyśmy teraz wszystkich czytających ten wpis właśnie w tamten moment, kiedy niczego niespodziewający się Arek znalazł się w sytuacji gdzie każda z osób na weselu kolejno z mikrofonem odczytywała rymowane się życzenia. A co potem? Dużo tańców, śmiechów, wzruszeń, rozwalonych butów, pysznego jedzonka, piękna sesja ślubna przy zachodzie słońca, a i nawet karaoke się znalazło.

ślub humanistyczny na plaży nad morzem w grecji kokkino nero za granicą ślub humanistyczny na plaży nad morzem w grecji kokkino nero za granicą ślub humanistyczny zagranicą w grecji na plaży ślub w grecji humanistyczny na plaży nad morzem w grecji kokkino nero za granicą    ślub w grecji na plaży nad morzem wesele kokino nero Pytlik Bąk fotograf wielskie greckie wesele ślub kokino nero nad morzem ślub humanistyczny na plaży 
Pierwszy taniec pod gołym niebem

Sesja ślubna w Grecji

Jeśli był ślub to i musiała się odbyć sesja ślubna w Grecji. Nie musieliśmy ich specjalnie namawiać, oczywista oczywistość. Ukradliśmy parę młodą na chwilkę z imprezy by zrobić szybką sesją w tej pięknej greckiej scenerii. Jesteśmy fanami tego jak wyglądała nasza para. Paula i jej elficka uroda i naturalna piękność, z makijażem który nic nie zakrywał, a tylko podkreślił i odświeżył. Arek pirat wyjęty z filmu. No kochamy. Trochę sobie pobiegaliśmy dookoła hotelu, pomiędzy sklepikami, było szczerze, autentycznie, wszystko chwilkę przed zachodem słońca, czyli tak jak lubimy najbardziej.

ślub w grecji wesele kokkino nero nad morzem wesele w grecji kokkino nero

 

Lokalizacja: Kokkino Nero Aqua Rossa
Celebranci: Ślub Humanistyczny
Organizacja ślubu w Grecji: Znajome Plannerki
Floryści: Kwiatów Kilka
Makijaż i fryzura: Iza Kućmierowska

Jeśli podobał Wam się ten ślub w Grecji, to dla tej wyjątkowej dwójki wykonaliśmy również sesję niedaleko Kokkino Nero przy wodospadach Kalipso. A jeśli macie ochotę zobaczyć trochę więcej z tego greckiego ślubu, zapraszamy na nasz Instagram.