Kokkino Nero sesja w Grecji

Zastanawiamy się jak bardzo się rozpisać, bo jest co opowiadać, a zdjęć z tego wyjazdu na conajmniej 2 wpisy blogowe. Ale zaczynając od końca, musimy zacząć od sesji. W 2022 roku na początku sezonu, uciekliśmy na tydzień do miasteczka Kokkino Nero w Grecji sfotografować wyjątkowy ślub Pauli i Arka. Wydarzenie spójne na 200% z bohaterami opowieści. Ceremonia, impreza, ludzie, miejsce, pogoda, organizacja, gry i zabawy. Właściwie jak kolonia dla dorosłych ludzi zwieńczona wyjątkowym ślubem, ale o tym rozpiszemy się w kolejnym poście. Pare dni po ślubie udaliśmy się w czwórkę w miejsce wyglądające jak raj i zaraz sami się o tym przekonacie!

Wodospady Kalipso

Było troszkę dreptania, pięknej pogody, a na końcu krystalicznie czystej lodowatej wody spływającej ze zbocza góry Osa. Wodospady Kalipso tuż przy Kokkino Nero gdzie odbyła się sesja, to taka dżungla która pojawia się z nikąd, dochodzisz tam i czujesz się jakby ktoś wyrenderował raj. A w zależności od pogody, pory dnia i światła wygląda tak różnie! Totalnie nie byliśmy przygotowani, że znajdziemy się w takim wyjątkowo pięknym miejscu i do teraz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, chociaż nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o tym miejscu (a musicie wiedzieć, że w atrakcyjne miejscówki jesteśmy całkiem nieźli)

 

wodospady kalipso kokkino nero

Sesja w Grecji

Sesja w Grecji pewnie kojarzy się od razu z Santorini, zachodem słońca i milionem turystów. Na szczęście są jeszcze miejsca dużo mniej uczęszczane, a wcale nie mniej piękne. Udało nam się 2 razy odwiedzić wodospady Kalipso i za każdym razem mieliśmy je na wyłączność. Z Paulą i Arkiem na sesje  zabraliśmy pickupa, pogoniliśmy po skałach i trochę pomoczyliśmy się w lodowatej wodzie. Ta dwójka z aparatami zna się całkiem dobrze, więc była to sama przyjemność wspólnie potworzyć.

Wodospady Kalipso – Kokkino Nero sesja w Grecji

wodospady kalipso Kokkino Nero sesja w Grecji Kokkino Nero sesja w Grecji wodospady kalipso

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, a jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z sesji w Kokkino Nero i greckiego ślubu tej dwójki zapraszamy Was na naszego Instagrama.