Sesja ciążowa

Początkiem roku 2022 mieliśmy przyjemność fotografować tę przezdolną dwójkę fotografów (wiadomo zero presji, ZERO) tuż przed narodzinami ich małego Leona. Sesja ciążowa Oli i Mateusza odbyła się w studio w Katowickiej kamienicy, którą odwiedziliśmy już nie pierwszy raz. Fotografia daje nam ten przywilej widzenia Was niekiedy w najbardziej intymnych momentach czy sytuacjach życia. Dlatego jesteśmy strasznie wdzięczni i wzruszeni, że nam ufacie i możemy razem stworzyć tych kilka obrazków i opowiedzieć wiele historii do których tak lubimy wracać.

Naturalna sesja w studio – Katowice

Kiedyś nie byliśmy przekonani do zdjęciach w studio, szczególnie takich gdzie chcemy pokazać emocje i więź dwójki ludzi, zawsze wybieraliśmy plener. Aż w końcu, odkryliśmy między innymi takie miejsce jak KAJTO STUDIO w Katowicach, które odwiedzamy z wielką przyjemnością i pewnie nie przestaniemy jeszcze długo długo. Jest parkiet, wysokie sufity, białe ściany, piękne okiennice, stare drzwi dwuskrzydłowe i balkon który uwielbiamy. Zależało nam na tym by była to naturalna sesja w studio. Teraz sesja ciążowa w studio brzmi dla nas już dużo bardziej zachęcająco i mamy nadzieję, że zaraz zobaczycie o co nam chodzi!

Zapraszamy do obejrzenia historii tej pięknej dwójki

Naturalna sesja ciążowa w domu

Sesja w domu to przepis na to, by zdjęcia wyszły pełne naturalności i przytulności. Jednak w studio mamy trochę bardziej kontrolowane warunki, nie tracąc klimatu na którym nam zależy, by stworzyć z Wami coś do czego będziecie potem wracać przez całe życie.

Sesja ciążowa Katowice

Sesja ciążowa – na co zwrócić uwagę?

Warto pamiętać by na sesję umówić się nieco wcześniej, wszystko zaplanować. Jeśli chcecie by brzuszek był widoczny warto poczekać do 7 miesiąca, ale nie zostawiać też zdjęć na ostatnie tygodnie kiedy według relacji dziewczyn, można czuć się już zbyt ciężko. To bardzo indywidualna kwestia, ale warto też mając w głowie miesiąc i porę roku pomyśleć nad tym co się Wam marzy, może zdjęcia w plenerze lub w klimatycznym wnętrzu.

Sesja ciążowa – Ile trwa?

Ile trwała nasza sesja ciążowa? Studio wynajęliśmy na 2 godziny i w zupełności wystarczyło nam to by poświęcić sobie trochę czasu na rozmowę, zdjęcia, przebranie się 4 razy, zmienić 5 razy miejscówkę nie patrząc na zegarek

naturalna sesja ciążowa sesja ciążowa w studio sesja ciążowa

Sesja kobieca – sesja ciążowa

Na naszych sesjach zawsze znajdzie się czas by oprócz wspólnych zdjęć, złapać też kilka portretów osobno, a w szczególności takiej pięknej przyszłej mamy podczas sesji ciążowej.

sesja ciążowa katowice bielsko biała fotograf

Jeśli jesteście ciekawi innych naszych realizacji zapraszamy Was na nasz Instagram oraz do kontaktu