Sesja rodzinna

Mamy w Bielsku taką rodzinkę, która ostatnio się powiększyła. Green Grey Living czyli Domi i Krzysiek, właściciele jednego z najpiękniej urządzonych mieszkań w jakim byliśmy. Ta sesja rodzinna, należy zdecydowanie do naszych ulubionych. Było tak jak lubimy najbardziej, naturalnie, emocjonalnie, z niczym nie musieliśmy się śpieszyć, a do tego prześlicznie. Ha! Był nawet hamak, czyli to co Pytliki Bąki lubią najbardziej. Mieliśmy czas się pośmiać, poznać trochę, zwiedzić całe mieszkanie, z 68 razy powiedzieć “omatko ale tu pięknie”, poznać się bliżej i uwiecznić tą piękną relacje miedzy nimi. Domi i Krzyś zaprosili nas do swojego pięknego mieszkania gdzie w każdym kącie jest tak zachwycająco, ale to co najważniejsze to spokój i ciepło, dokładnie takie samo jakie bije od nich samych. Poznaliśmy Romcie i Szarą, a resztę musicie już zobaczyć już sami!

 

sesja rodzinna Bielsko-Biała

Sesja noworodkowa w domu

Podczas sesji udało nam się zrobić portrety każdego członka rodzinki! Była sesja kobieca, portretowa, sesja noworodkowa jak i psia. Uwierzcie nam, gdyby nie to że trochę wstyd siedzieć u kogoś cały dzień i robić zdjęcia, to siedzielibyśmy w tym wspaniałym mieszkaniu jeszcze dużo dłużej. Raz światło jak u Rembrandta, w kolejnym pomieszczeniu już dużo jaśniej. Mogliśmy kombinować jak tylko nam się podobało.

sesja rodzinna bielsko-biała sesja rodzinna bielsko biała sesja rodzinna bielsko biała fotograf bielsko biała

Sesja kobieca

To był ten fragment całej sesji rodzinnej który lubimy najbardziej. Takie uchwycenie chwili pomiędzy młodą mamą, a córką jak karmienie piersią, w dokładnie taki sposób jak sobie wymyśliliśmy jest dla nas szalenie poruszające. Takie sesje kobiece kochamy.

sesja rodzinna bielsko biała sesja rodzinna kobieca bielsko sesja kobieca bielsko biała noworodkowa sesja rodzinna bielsko biała

Fotograf Bielsko Biała

Jeśli spodobała się Wam ta sesja rodzinna, zapraszamy Was do kontaktu i umówienia się z nami na sesję rodzinną, narzeczeńską, wizerunkową czy jaką sobie tylko zamarzycie! Fotografujemy na terenie całej Polski, ale miejsce w którym najczęściej nas złapiecie to Bielsko Biała i Kraków, a jeśli jesteście ciekawi co tam u nas na bieżąco to zachęcamy do obserwowania nas na Instagramie