Sesja rodzinna Pustynia Błędowska

Już chyba na dobre poszerzyliśmy działania fotograficzne, bo poza ślubami i podróżami, całkiem gładko staliśmy się także fotografami rodzinnymi. Broniliśmy się przed tym długo, zawsze zdjęcia ciążowe kojarzyły nam się chyba jeszcze bardziej niefortunnie niż typowe ślubne. Z naszymi parami po ślubach widujemy się częściej niż przed, a najlepszym przykładem na to są właśnie Kinga i Dawid, którzy jak to ujęli wymyślają wciąż kolejne tematy na sesję, żeby mieć powód się z nami spotkać. A my się cieszymy się się z tego bardziej niż myśleliśmy, bo zazwyczaj jest dużo śmiechu i wciąż te zachwyty, że teraz jesteście w trójkę i ta kulka w brzuchu żyje! I pytania jak to teraz jest, odliczanie i ekscytacja.
Więc mimo, że wciąż nie wymyśliliśmy ładniejszej nazwy niż sesja ciążowa lub sesja (ugh) brzuszkowa, publikujemy kolejne zdjęcia z sesji rodzinnej. A takie sesje lubimy robić w plenerze, nie pozować, śmiać się, robić głupie rzeczy, bo pomiędzy zawsze są naturalne reakcje, które łapać lubimy bardzo!
A Pustynia Błędowska, niedaleko Krakowa, jest magicznym miejscem które przyciąga do siebie najpiękniejsze światło i niebo. Za każdym razem nie możemy wyjść z zachwytu, raz trafiliśmy na burzę przed którą niebo szalało, potem na niemożliwy zachód słońca, więc najchętniej robilibyśmy zdjęcia w takich warunkach codziennie.

Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice Sesja rodzinna pustynia błędowska sesja ciążowa sesja brzuszkowa róża wiatrów kraków katowice

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze ślubu Kingi i Dawida oraz sprawdzania nowości na naszym instagramie!