Dworek New Restaurant Bielsko-Biała

W 2021 roku mieliśmy okazje fotografować piękny ślub plenerowy w Bielsku Białej, który odbył się w jednym z naszych ulubionych miejsc weselnych w naszej okolicy czyli: Dworek New Restaurant. Bohaterami dzisiejszego wpisu są Daga i Adam którzy nie wiadomo z jakiego powodu, byli przekonani, że WCALE NIE SĄ FOTOGENICZNI w co oczywiście nie wierzyliśmy od samego początku. Uroda Dagi i charyzma Adama tak dobrze nastrajała nas tego dnia, że wyszedł z tego reportaż do którego do dziś mamy ogromny sentyment. Ale zobaczcie sami!

Bielsko Biała ślub plenerowy – Dworek New Restaurant

Jeśli szukacie miejsca które jest zarówno miejskie, jak i można odczuć naturę a dodatkowo delikatnie pachnie vintage to właśnie Dworek New Restaurant. Możecie zorganizować tam piękny ślub plenerowy oraz wesele w niecodziennej przestrzeni z obsługą na najwyższym poziomie. Spodziewajcie się najsmaczniejszego jedzenia w całym Bielsku, każda potrawa to uczta dla oczu i kubków smakowych. Więc poza zorganizowaniem tam wesela polecamy przejść się na kolację degustacyjną. Te potrawy to małe dzieła sztuki, a po zjedzeniu pierwszego kęsa zawsze mamy WOW wypisane na twarzy (serio, nie przesadzamy). Idealnie miejski klimat, połączenie pieca kaflowego, odrapanych ścian i równocześnie współczesnego stylu. Dworek New Restaurant to naszym zdaniem po prostu jakość.

Bielsko Biała wyjątkowe sale weselne

W okolicach Bielska-Białej oprócz Dworku New Restaurant można znaleźć miejsca na wesele w najróżniejszym klimacie. Od industrialno-plenerowych przestrzeni w Kotulińskiego 6, stodołę Pod Kasztanami, piękną Owczarnie w Węgierskiej Górce ze spacerującymi alpakami i owieczkami, Gościniec Szumny w Jaworzu, Willę Słoneczną przy Dębowcu, aż po “sale balowe” których w każdym mieście jest już chyba za dużo. Łapcie tu nasze polecajki ulubionych miejsc na wesele w województwie śląskim i małopolskim.

Dworek New Restaurant ślub Bielsko Biała Dworek New Restaurant ślub Bielsko Biała Dworek New Restaurant ślub Bielsko Biała Dworek New Restaurant ślub Bielsko Biała Dworek New Restaurant ślub Bielsko Biała Dekoracje ślubne – Dworek New Restaurant

Nie możemy nie wspomnieć o tym, kto zadbał o wystrój Dworku tego dnia bo Pracownia Roślinna wykonała kawał dobrej roboty, więc zapisujcie to polecenie od razu!

Dworek New Restaurant ślub Bielsko Biała dekoracje Dworek New Restaurant

Sesja ślubna Bielsko-Biała

Dzięki temu że Dworek New Restaurant jest otoczony naturą, sesja ślubna odbyła się właśnie na terenie lokalu. Skręciliśmy troszkę w prawo i już mieliśmy miejscówkę do zdjęć. Taka sesja ślubna zajęła nam może 15 minut, gdzieś pomiędzy drugim daniem, a deserem! Zawsze zależy nam by nie zabierać naszej parze zbyt wiele czasu z dnia wesela, ale mamy też świadomość, że druga okazja z takimi emocjami się nie powtórzy.

Fotograf Bielsko Biała Pytlik Bąk

Sala weselna i lokalizacja ślubu plenerowego: Dworek New Restaurant Bielsko Biała
Suknia ślubna: Anna Kara
Makeup Panny Młodej: Justyna Sadowska
Fryzura ślubna Panny Młodej: Trendy Hair Fashion
Garnitur Pana Młodego: Bytom
Florystyka dekoracje ślubne: Pracownia Roślinna Wiktoria Pędzierska – Dokupil
DJ: Marek Antonik
Tort weselny i słodki stolik: Bemycake
Papeteria ślubna: Białykot papeteria

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, bądź chcecie o coś zapytać zapraszamy Was do formularza kontaktowego oraz na naszego Instagrama