Folwark Wiązy wesele w stodole Kraków

Tego lata wpadliśmy na Folwark Wiązy i dziwimy się, że pojawiliśmy się tam dopiero teraz ponieważ to nasze okolice, a wszystko dzięki naszej rudowłosej Pannie Młodej Natalii i Bartkowi!
Było to dzień pełen wzruszeń, rodzinnego klimatu, siedzenia na trawie, szalonych tańców na parkiecie i mnóstwa miłości. A my czujemy się wyróżnieni, że mogliśmy tam być i to wszystko fotografować. Folwark Wiązy to miejsce na piękne wesele w stodole w okolicach Krakowa, my jesteśmy zachwyceni więc zapraszamy do obejrzenia tego małego skrótu reportażu ślubnego w naszym wykonaniu.

Przygotowania ślubne w starej kamienicy w Krakowie

Ślub w drewnianym kościele w okolicach Krakowa
Kościół Św. Sebastiana w Wieliczce

 

 

 

Folwark Wiązy – wesele w stodole

Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy wiernymi fanami ślubów i wesel osadzonych w sielskim i polnym klimacie. Stodoły wykorzystywane na wesela wciąż są jednymi z naszych ulubionych. Uwielbiamy ten moment kiedy wszyscy siedzą sobie na trawie, popijają drinki, każdy czuje się na miejscu i jest gwarno od rozmów i tańców. Kraków ma do zaoferowania wiele nietuzinkowych miejsc na wesele, ale te najbardziej sielankowe znajdziecie w niedalekim sąsiedztwie.

 

Folwark Wiązy Kraków wesele śłub w stodole dekoracja stołów fotograf ślubny pytlik bąk

 

 

Sesja ślubna w dniu wesela

Często pary młode mają dylemat czy organizować sesje poślubną. Z doświadczenia wiemy, że jeśli nie macie pewności i nie jesteście do tego przekonani, to sesja w dniu ślubu zazwyczaj całkowicie wystarcza. U nas taka główna sesja podczas wesela zajmuje około 20 minut, najlepiej nie wcześniej niż godzine przed zachodem słońca. Oczywiście dostosowujemy się do całego dnia, jeśli pada deszcz, staramy się łapać te okna pogodowe! Musicie też wiedzieć, że oprócz tej jednej sesji, przez cały dzień staramy się wykorzystywać potencjał różnych miejsc, światła czy wolnej chwili by zrobić Wam piękne zdjęcia te złapane mniej lub bardziej spontanicznie. W tym przypadku trafiła nam się piękna okolica, bo przy stodole Folwarku Wiązy rozciągają się pola uprawne, sady i pasma zieleni.

Ruda Panna Młoda wesele Folwark Wiązy Kraków fotograf ślubny Folwark Wiązy wesele w stodole Kraków Ruda Panna Młoda wesele Folwark Wiązy Kraków fotograf ślubny Ruda Panna Młoda wesele Folwark Wiązy Kraków fotograf ślubny Ruda Panna Młoda wesele Folwark Wiązy Kraków fotograf ślubny Ruda Panna Młoda wesele Folwark Wiązy Kraków fotograf ślubny

 

Lokalizacja: Folwark Wiązy
Suknia Ślubna Panny Młodej: Joanna Niemiec Atelier
Garnitur Pana Młodego: Recman
DJ: Dj Cola
Kwiaty: Kwiatobranie
Drinki: Sunny Van

 

Jeśli podoba się Wam klimat wesela w stodole, zajrzyjcie na nasze inne skróty reportaży z takich ślubów

Odwiedź nas na Instagramie